;

Bluze Per Djem

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Bluze sportive per djem "Adidas". Material 100% pambuk, shume i rehatshem. Bluzat jane te disponueshme ne ngjyre blu, te verdhe, te bardhe, te kuqe, te zeze dhe gri. Per moshat: 6-10 vjec.
Sasia
Raporto

Kodi: #89152

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze sportive per djem "Adidas". Material 100% pambuk, shume i rehatshem. Bluzat jane te disponueshme ne ngjyre blu, te verdhe, te bardhe, te kuqe, te zeze dhe gri. Per moshat: 6-10 vjec.

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.