;

Mikser Nutrimax

(0 Vleresime)

11,394 Lekë 18,990 Lekë (-40%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Blenderi Nutrimax nga Rosmarino. Kodi VP0306. Lëngjet ruajnë vlerat e tyre ushqyese për një kohë të gjatë, falë opsionit të vakumit i cili heqë të gjithë ajrin duke mos lejuar oksidimin e frutave dhe perimeve. Me këtë blender ju mund të bëni edhe salca, smothie apo të coptoni akull.
Sasia
Raporto

Kodi: #88728

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blenderi Nutrimax nga Rosmarino. Kodi VP0306. Lëngjet ruajnë vlerat e tyre ushqyese për një kohë të gjatë, falë opsionit të vakumit i cili heqë të gjithë ajrin duke mos lejuar oksidimin e frutave dhe perimeve. Me këtë blender ju mund të bëni edhe salca, smothie apo të coptoni akull.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.