;

Biciklete 26" TWYIZLI

(0 Vleresime)

69,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete elektrike TWYIZLI Modeli: YZ618, Rrotat : 26'' inch, Pesha max : 120 kg, Shpejtesia max : 40 km/h, Distanca e udhetimit : +/- 45km me nje karikim Kapaciteti i baterise : 12.5 Ah / 36V, Koha e karikimit : 4-5.5 ore, Fuqia motorrike : 800W, Viti i prodhimit : 2020
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete elektrike TWYIZLI Modeli: YZ618, Rrotat : 26'' inch, Pesha max : 120 kg, Shpejtesia max : 40 km/h, Distanca e udhetimit : +/- 45km me nje karikim Kapaciteti i baterise : 12.5 Ah / 36V, Koha e karikimit : 4-5.5 ore, Fuqia motorrike : 800W, Viti i prodhimit : 2020

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.