;

Abazhur Per Femije

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur Led per femije ne forme arushi ngjyre roze kaq i bukur dhe i vecante, material i perbere nga plastika e forte ABS dhe material akrilik i cili eshte shume i qendrueshem. Mjafton te vendosni fishen ne prize dhe ai do te ndricoje. Me buton ndezjeje dhe fikjeje ON/OFF, gjithashtu kursen energjine elektrike.Pervecse si drite sherben dhe si dekor fale dizajnit te tij te vecante cka e ben teper te preferuar nga femijet.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur Led per femije ne forme arushi ngjyre roze kaq i bukur dhe i vecante, material i perbere nga plastika e forte ABS dhe material akrilik i cili eshte shume i qendrueshem. Mjafton te vendosni fishen ne prize dhe ai do te ndricoje. Me buton ndezjeje dhe fikjeje ON/OFF, gjithashtu kursen energjine elektrike.Pervecse si drite sherben dhe si dekor fale dizajnit te tij te vecante cka e ben teper te preferuar nga femijet.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.