;

Abazhur Per Femije

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 1,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Abazhur per femije ne forme arushi ngjyre blu kaq i bukur dhe i vecante, material i perbere nga plastika e forte ABS dhe material akrilik i cili eshte shume i qendrueshem. Mjafton te vendosni fishen ne prize dhe ai do te ndricoje. Permasat: 21 x 19.5 x 25CM Fuqia: 3W Tensioni: 100v-240v
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Abazhur per femije ne forme arushi ngjyre blu kaq i bukur dhe i vecante, material i perbere nga plastika e forte ABS dhe material akrilik i cili eshte shume i qendrueshem. Mjafton te vendosni fishen ne prize dhe ai do te ndricoje. Permasat: 21 x 19.5 x 25CM Fuqia: 3W Tensioni: 100v-240v

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.