;

Beres Waffles DSP

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffle DSP, Modeli: KC1144 Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, ne mengjes apo cdo kohe. Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik. Vjen me nje dizajn modern i cili pershtatet me cdo lloj kuzhine, me indikator drite qe tregon per gatimin. Kontoll temperature. Shume i lehte per t'u perdorur dhe per t'u pastruar. Fuqia: 1000W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffle DSP, Modeli: KC1144 Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, ne mengjes apo cdo kohe. Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik. Vjen me nje dizajn modern i cili pershtatet me cdo lloj kuzhine, me indikator drite qe tregon per gatimin. Kontoll temperature. Shume i lehte per t'u perdorur dhe per t'u pastruar. Fuqia: 1000W.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.