;

Arush Pellushi

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Mikelino Gjendja: Ne Stok

  • Arush pellushi me doreze krruajtese per dhembet, vjen me teksture te bute TPU dhe dhembeza qe bejne me te lehte daljen e dhembeve te femijes tuaj. Perfekte per tu perdorur gjate gjumit, zvogelon shqetesimin e foshnjes gjate daljes se dhembeve. Permireson gjithashtu aftesine e femijes per te mbajtur me duar dhe per te kapur me gishta. Materiali 80% pambuk, 20% poliester, E pershtatshme per mosha 6 muaj e larte. Permasat: 36 x 19 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Arush pellushi me doreze krruajtese per dhembet, vjen me teksture te bute TPU dhe dhembeza qe bejne me te lehte daljen e dhembeve te femijes tuaj. Perfekte per tu perdorur gjate gjumit, zvogelon shqetesimin e foshnjes gjate daljes se dhembeve. Permireson gjithashtu aftesine e femijes per te mbajtur me duar dhe per te kapur me gishta. Materiali 80% pambuk, 20% poliester, E pershtatshme per mosha 6 muaj e larte. Permasat: 36 x 19 cm

Mikelino

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.