;

Bllokues Dere

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Bllokues dere, perfekte per te mbrojtur shtepine tuaj duke realizuar izolimin ndaj pluhurave, insekteve, shiut, eres etj. Mban temperaturen e dhomes te pandryshuar sepse nuk e lejon ajrin e ftohte nga jashte te depertoj brenda. Vjen ne gjatesine 94 cm te cilen mund ta prisni sipas deshires.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bllokues dere, perfekte per te mbrojtur shtepine tuaj duke realizuar izolimin ndaj pluhurave, insekteve, shiut, eres etj. Mban temperaturen e dhomes te pandryshuar sepse nuk e lejon ajrin e ftohte nga jashte te depertoj brenda. Vjen ne gjatesine 94 cm te cilen mund ta prisni sipas deshires.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.