;

Aksesore per floket

(0 Vleresime)

250 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Aksesore per floket, vjen ne ngjyre bezhe, mustard dhe pjeper. Perfekte per te stiluar floket tuaj e per tu dukur plot stil e klas. I kapni floket vetem me tre hapa: Merrni floket dhe kalojini ne hapesiren e posacme, Jepni formen qe deshironi flokut tuaj dhe me pas perthyeni pjeset anesore te aksesorit. Permasat: 34 x 10cm
Sasia
Raporto

Kodi: #85926

Kategori:Bizhu & Aksesore, Femra, Karfica

Kontakt

Shperndaje

Aksesore per floket, vjen ne ngjyre bezhe, mustard dhe pjeper. Perfekte per te stiluar floket tuaj e per tu dukur plot stil e klas. I kapni floket vetem me tre hapa: Merrni floket dhe kalojini ne hapesiren e posacme, Jepni formen qe deshironi flokut tuaj dhe me pas perthyeni pjeset anesore te aksesorit. Permasat: 34 x 10cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.