;

Beres Kokoshkash

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Beres Kokoshkash DSP, me dizajn kompakt teper te bukur. Fale metodes speciale me ajer te nxehte, ai e ben kokoshka brenda pak minutash (4-9min) pa yndyre, Teper kompakte, eshte e persosur per festa ne shtepi, Fuqia:700W Kapaciteti: 70g Tensioni: 220-240V~50/60Hz
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Kokoshkash DSP, me dizajn kompakt teper te bukur. Fale metodes speciale me ajer te nxehte, ai e ben kokoshka brenda pak minutash (4-9min) pa yndyre, Teper kompakte, eshte e persosur per festa ne shtepi, Fuqia:700W Kapaciteti: 70g Tensioni: 220-240V~50/60Hz

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.