;

Ambazhur Hene

(0 Vleresime)

1,690 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur ne forme hene 3D, shume i vecante sjell ne shtepine tuaj pamjen e mrekullueshme te henes. Karikohet me fishe USB, vjen me dy ngjyra te bardhe te ngrohte dhe te bardhe te ftohte. Diametri: 15CM
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur ne forme hene 3D, shume i vecante sjell ne shtepine tuaj pamjen e mrekullueshme te henes. Karikohet me fishe USB, vjen me dy ngjyra te bardhe te ngrohte dhe te bardhe te ftohte. Diametri: 15CM

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.