;

Bateri Portative

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Bateri portative per te karikuar bateri te ndryshme, e pajisur me dy kapese baterie (te zeze dhe te kuqe). E papershkrueshme nga uji, rezistente ndaj temeperatures se ulet(-25?) dhe te larte (+65?). Teper praktik, perdoret per te ndezur makinen, per te karikuar telefonat celulare, tablet, kamera dhe pajisje te tjera elektronike. Me ekran Led ku tregohet niveli i baterise per secilen nga portat e karikimit. Kapaciteti i baterise: 10000 mAh Koha e karikimit: Rreth 6 ore Permasat: 15 x 8 x 2 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bateri portative per te karikuar bateri te ndryshme, e pajisur me dy kapese baterie (te zeze dhe te kuqe). E papershkrueshme nga uji, rezistente ndaj temeperatures se ulet(-25?) dhe te larte (+65?). Teper praktik, perdoret per te ndezur makinen, per te karikuar telefonat celulare, tablet, kamera dhe pajisje te tjera elektronike. Me ekran Led ku tregohet niveli i baterise per secilen nga portat e karikimit. Kapaciteti i baterise: 10000 mAh Koha e karikimit: Rreth 6 ore Permasat: 15 x 8 x 2 cm

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.