;

Ambazhur Me Drita

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur me drite Led per femije, vjen me 6 modele formash si: planete, yje, happy birthday, babagjyshin e vitit te ri etj. Pervecse si drite nate , sherben dhe si projektor qe shnderron dhomen e femijeve.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur me drite Led per femije, vjen me 6 modele formash si: planete, yje, happy birthday, babagjyshin e vitit te ri etj. Pervecse si drite nate , sherben dhe si projektor qe shnderron dhomen e femijeve.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.