;

Android TV Box HK1 RBOX

(0 Vleresime)

6,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Android TV Box HK1 RBOX, pajisja e duhur per te shnderruar televizorin tuaj ne nje smart Android, vjen me sistem operativ te fundit Android 10.0 dhe procesor te fuqishem 64-bit Quad-Core Cortex-A53 duke e bere me te shpejte.Vjen me nje telekomande dhe memorie te brendshme 4 GB + 128GB qe te mund te shkarkoni video apo aplikacione nga App Store. Lidhet shpejt me pajisje te tjera te jashtme si kufje, airpods, telefon etj, Me rezolucion 4K Ultra HD per te perjetuar emocione 3D si boten reale.
Sasia
Raporto

Kodi: #85224

Kategori:Elektronika, It, Pajisje Nderlidhjeje

Kontakt

Shperndaje

Android TV Box HK1 RBOX, pajisja e duhur per te shnderruar televizorin tuaj ne nje smart Android, vjen me sistem operativ te fundit Android 10.0 dhe procesor te fuqishem 64-bit Quad-Core Cortex-A53 duke e bere me te shpejte.Vjen me nje telekomande dhe memorie te brendshme 4 GB + 128GB qe te mund te shkarkoni video apo aplikacione nga App Store. Lidhet shpejt me pajisje te tjera te jashtme si kufje, airpods, telefon etj, Me rezolucion 4K Ultra HD per te perjetuar emocione 3D si boten reale.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.