;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra me menge te gjata tyl, material cilesor me dizajn te vecante.Gjendje ne ngjyre te zeze ne masat: S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #83191

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra me menge te gjata tyl, material cilesor me dizajn te vecante.Gjendje ne ngjyre te zeze ne masat: S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.