;

Arush Jastek Dhe Shtroje

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Arush jastek dhe shtroje 2 ne 1, vjen ne modele dhe ngjyra te ndryshme, material teper cilesor dhe i bute.Mjafton te hapni butonat dhe do te keni shtrojen e ngrohte me batanije.Sherben dhe si cante gjumi te cilen mund ta ktheni shume lehte ne trajten e nje arushi vetem duke e palosur dhe kapur ne butonat perkates. Mund te lahet ne lavatrice Permasat: 135x50cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Arush jastek dhe shtroje 2 ne 1, vjen ne modele dhe ngjyra te ndryshme, material teper cilesor dhe i bute.Mjafton te hapni butonat dhe do te keni shtrojen e ngrohte me batanije.Sherben dhe si cante gjumi te cilen mund ta ktheni shume lehte ne trajten e nje arushi vetem duke e palosur dhe kapur ne butonat perkates. Mund te lahet ne lavatrice Permasat: 135x50cm.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.