;

Adapter USB

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter USB 4 ne 1,transformoni nje nga portat USB te kompjuterit tuaj ne kater te tilla, teper I lehte per tu konfiguruar, i pershtatshem me te gjitha sistemet Windows, Mac dhe pajisjet e ndryshme USB. Projektuar me saktesi per rezistence ndaj nxehtesise dhe qendrueshmeri.I pajisur me nje chip te vecante per te kaluar sa e shpejte materialet.Me shpejtesi transferimi 5GPS.Gjatesia 17 cm, portabel mund ta merrni kudo me vete.
Sasia
Raporto

Kodi: #82202

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Adapter USB 4 ne 1,transformoni nje nga portat USB te kompjuterit tuaj ne kater te tilla, teper I lehte per tu konfiguruar, i pershtatshem me te gjitha sistemet Windows, Mac dhe pajisjet e ndryshme USB. Projektuar me saktesi per rezistence ndaj nxehtesise dhe qendrueshmeri.I pajisur me nje chip te vecante per te kaluar sa e shpejte materialet.Me shpejtesi transferimi 5GPS.Gjatesia 17 cm, portabel mund ta merrni kudo me vete.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.