;

Ambazhur 2 ne 1

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur 2 ne 1; Ambazhuri i vecante me dy funksione, jo vetem ndricon naten, por edhe kryen rolin e lageshtuesit te ajrit; Punon pa krijuar zhurme per te bere gjume te qete; Material ABS, me kapacitet te rezervuarit te ujit 200 ml; I paisur me nje kornize mbajtese prej druri dhe fishe USB;
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur 2 ne 1; Ambazhuri i vecante me dy funksione, jo vetem ndricon naten, por edhe kryen rolin e lageshtuesit te ajrit; Punon pa krijuar zhurme per te bere gjume te qete; Material ABS, me kapacitet te rezervuarit te ujit 200 ml; I paisur me nje kornize mbajtese prej druri dhe fishe USB;

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.