;

Aeroplan me telekomande SU 27

(0 Vleresime)

9,490 Lekë

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Me nje dizajn si aeroplani i vertet i SU-27 e me nje pamje shume te bukur. Me kete produkt femija juaj do argetohet ne maksimunin e tij. Me nje material cilesore DIY i cili eshte i thjeshte, e teper fleksibel e mjaft rezistent ndaj goditjeve. RC AIRPLANE SU 27 mund ta komandoni me ane te telekomandes ku mund te beni ulje edhe ngritje qe jane relativisht te ulta. Me nje sistem vetstabilizues te fluturimit smart me gjashte boshte te integruar e me nje qendrueshmeri te larte te flutrimit te tij. Mjaft i lehte dhe i thjeshte ne perdorimin e tij sidomos per fillestaret. Mund t'a instaloni shume thjeshte. Ne brendesi te paketimit keni pjeset e montimit te aeroplanit, kontrollin e larget te marresit, bateria, kabllo per karikim me USB. Keshillohet te perdoret per femijet nga mosha 14+ e te montohet nga prinderit. Frekuenca: 2.4G. Me nje distance: 200-500m. Madhesia e aeroplanit: 65 x 88cm. Me nje bateri: 11.1V 1300mAh. Koha e fluturimit: 10 minuta.
Sasia
Raporto

Kodi: #79632

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Me nje dizajn si aeroplani i vertet i SU-27 e me nje pamje shume te bukur. Me kete produkt femija juaj do argetohet ne maksimunin e tij. Me nje material cilesore DIY i cili eshte i thjeshte, e teper fleksibel e mjaft rezistent ndaj goditjeve. RC AIRPLANE SU 27 mund ta komandoni me ane te telekomandes ku mund te beni ulje edhe ngritje qe jane relativisht te ulta. Me nje sistem vetstabilizues te fluturimit smart me gjashte boshte te integruar e me nje qendrueshmeri te larte te flutrimit te tij. Mjaft i lehte dhe i thjeshte ne perdorimin e tij sidomos per fillestaret. Mund t'a instaloni shume thjeshte. Ne brendesi te paketimit keni pjeset e montimit te aeroplanit, kontrollin e larget te marresit, bateria, kabllo per karikim me USB. Keshillohet te perdoret per femijet nga mosha 14+ e te montohet nga prinderit. Frekuenca: 2.4G. Me nje distance: 200-500m. Madhesia e aeroplanit: 65 x 88cm. Me nje bateri: 11.1V 1300mAh. Koha e fluturimit: 10 minuta.

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.