;

Batanije Fosforeshente 100 x 150cm

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Batanije teper e vecante fosforeshente. Dizajn unik me hënë dhe yje të shndritshme, duke ndriçuar dhomën e gjumit gjatë natës për të ofruar siguri dhe shoqëri për fëmijët tuaj të dashur. Ekspozoni atë në dritë të ndritshme ose ne rrezet e diellit dhe merrni një batanije me shkëlqim magjik gjatë gjithe natës. Kjo batanije është bërë nga mikrofibra të cilësisë së lartë, ju ofron prekje tepër të butë si nje përqafimi me re. E lehtë dhe e ngrohtë, gjithashtu miqësore me lëkurën tuaj apo te fëmijëve tuaj. Batanije perfekte për t'iu mbajtur ngrohtë kur lexoni, shikoni TV ose flini, por edhe thjeshte si nje mbulese dekori per krevatin tuaj apo te femijeve. Mund te lahet në lavatrice ose me dorë. Temperatura e ujit duhet të jetë nën 30 gradë Celsius. Nje dhurate perfekte per te gjithe. Permasat: 100 x 150cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije teper e vecante fosforeshente. Dizajn unik me hënë dhe yje të shndritshme, duke ndriçuar dhomën e gjumit gjatë natës për të ofruar siguri dhe shoqëri për fëmijët tuaj të dashur. Ekspozoni atë në dritë të ndritshme ose ne rrezet e diellit dhe merrni një batanije me shkëlqim magjik gjatë gjithe natës. Kjo batanije është bërë nga mikrofibra të cilësisë së lartë, ju ofron prekje tepër të butë si nje përqafimi me re. E lehtë dhe e ngrohtë, gjithashtu miqësore me lëkurën tuaj apo te fëmijëve tuaj. Batanije perfekte për t'iu mbajtur ngrohtë kur lexoni, shikoni TV ose flini, por edhe thjeshte si nje mbulese dekori per krevatin tuaj apo te femijeve. Mund te lahet në lavatrice ose me dorë. Temperatura e ujit duhet të jetë nën 30 gradë Celsius. Nje dhurate perfekte per te gjithe. Permasat: 100 x 150cm.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.