;

Blender DSP 4 ne 1

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore shumëfunksional DSP 4 ne 1, modeli: KM1093. Shume praktike dhe e lehte per t'u perdorur. Siguroni komoditet dhe lehtësi të shkëlqyeshme për përzierjen me opsion fuqie: 500Watt dhe 2 nivele shpejtesie. Motor i fuqishëm qe funksionon me zhurmë të ulët. Me material cilesor inoxi qe nuk ndryshket. Me opsionin shtese ndihmues turbo, ju do te pergatisni ushqimet me te mira duke filluar qe nga smoothiet, supat, salcat etj. Shume e lehtë për t'u pastruar. Vjen me 1 blender dore, 1 tas 500ml, 1 gote matese 700ml dhe 1 rrahese vezesh.
Sasia
Raporto

Kodi: #77879

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore shumëfunksional DSP 4 ne 1, modeli: KM1093. Shume praktike dhe e lehte per t'u perdorur. Siguroni komoditet dhe lehtësi të shkëlqyeshme për përzierjen me opsion fuqie: 500Watt dhe 2 nivele shpejtesie. Motor i fuqishëm qe funksionon me zhurmë të ulët. Me material cilesor inoxi qe nuk ndryshket. Me opsionin shtese ndihmues turbo, ju do te pergatisni ushqimet me te mira duke filluar qe nga smoothiet, supat, salcat etj. Shume e lehtë për t'u pastruar. Vjen me 1 blender dore, 1 tas 500ml, 1 gote matese 700ml dhe 1 rrahese vezesh.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.