;

Beres Waffles DSP

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffle DSP, Modeli: KC-1144A. Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, ne mengjes apo cdo kohe. Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik ne forme zemre. Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme. Me indikator drite qe tregon per gatimin. Kontoll temperature. Lehte per t'u perdorur dhe per t'u pastruar Fuqia: 1000W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffle DSP, Modeli: KC-1144A. Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, ne mengjes apo cdo kohe. Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik ne forme zemre. Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme. Me indikator drite qe tregon per gatimin. Kontoll temperature. Lehte per t'u perdorur dhe per t'u pastruar Fuqia: 1000W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.