;

Ambazhur Dekorativ

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Krijoni atmosfere te bukur dhe unike kudo qe deshironi me kete ambazhur fantastik. Ambazhuri ka formen e globit i pajisur me drita te vecanta, me sensor ndijimi te cilat reflektojne vetetima ne momentin qe afroni doren prane globit. Drita që shfaqet është një shkëlqim radial, shumëngjyrësh, i cili duket shumë bukur në errësirë. Kur vendosni doren mbi te, drita bëhet më e ndritshme rreth gishtit dhe harku i krijuar lëviz përgjatë prekjes së dorës. Kjo është gjithashtu një përvojë e shkëlqyer mësimore shkencore për fëmijët. Kjo llambë është shumë argëtuese për të luajtur me të. Do të ishte më e përshtatshme t'a vendosnir në një kënd të errët ose dhomë të errët, por jo në zyrë te ndritshme. Dizajn teper elegant dhe praktik. I perbere me nje material plastike te cilesise se larte dhe xham. Dimensionet: 11 x 11 x 15 cm. Tension: DC 5V. Mund të karikohet drejtpërdrejt me fishen USB ose të funksionojë me 4 bateri AAA.
Sasia
Raporto

Kodi: #77772

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Krijoni atmosfere te bukur dhe unike kudo qe deshironi me kete ambazhur fantastik. Ambazhuri ka formen e globit i pajisur me drita te vecanta, me sensor ndijimi te cilat reflektojne vetetima ne momentin qe afroni doren prane globit. Drita që shfaqet është një shkëlqim radial, shumëngjyrësh, i cili duket shumë bukur në errësirë. Kur vendosni doren mbi te, drita bëhet më e ndritshme rreth gishtit dhe harku i krijuar lëviz përgjatë prekjes së dorës. Kjo është gjithashtu një përvojë e shkëlqyer mësimore shkencore për fëmijët. Kjo llambë është shumë argëtuese për të luajtur me të. Do të ishte më e përshtatshme t'a vendosnir në një kënd të errët ose dhomë të errët, por jo në zyrë te ndritshme. Dizajn teper elegant dhe praktik. I perbere me nje material plastike te cilesise se larte dhe xham. Dimensionet: 11 x 11 x 15 cm. Tension: DC 5V. Mund të karikohet drejtpërdrejt me fishen USB ose të funksionojë me 4 bateri AAA.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.