;

Babagjysh Dekorativ

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Babagjysh me drite dhe bateri. Këta babagjysh të vegjël dhe të lezetshëm jo vetëm që mund të dekorojnë pemën e Krishtlindjes, por edhe komodinat, dritaret, vatrat e zjarrit, tavolinat e ngrënies dhe kudo. Është një dhuratë festash për te gjithe familjen. Shtoni stil dhe pamje elegante në dekorimin tuaj. Vjen ne dizajne te ndryshme. Përmasat: 20 x 7 x 8cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Babagjysh me drite dhe bateri. Këta babagjysh të vegjël dhe të lezetshëm jo vetëm që mund të dekorojnë pemën e Krishtlindjes, por edhe komodinat, dritaret, vatrat e zjarrit, tavolinat e ngrënies dhe kudo. Është një dhuratë festash për te gjithe familjen. Shtoni stil dhe pamje elegante në dekorimin tuaj. Vjen ne dizajne te ndryshme. Përmasat: 20 x 7 x 8cm.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.