;

Babagjysh Dekorativ

(0 Vleresime)

300 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Babagjysh dekorativ. Këta babagjysh të vegjël dhe të lezetshëm jo vetëm që mund të dekorojnë pemën e Krishtlindjes, por edhe komodinat, dritaret, vatrat e zjarrit, tavolinat e ngrënies dhe kudo. Është një dhuratë festash për te gjithe familjen. Shtoni stil dhe pamje elegante në dekorimin tuaj. Vjen ne 2 dizajne te ndryshme. Lartesia: 28cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Babagjysh dekorativ. Këta babagjysh të vegjël dhe të lezetshëm jo vetëm që mund të dekorojnë pemën e Krishtlindjes, por edhe komodinat, dritaret, vatrat e zjarrit, tavolinat e ngrënies dhe kudo. Është një dhuratë festash për te gjithe familjen. Shtoni stil dhe pamje elegante në dekorimin tuaj. Vjen ne 2 dizajne te ndryshme. Lartesia: 28cm.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.