;

Babagjysh Dekorativ

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Great Season Gjendja: Ne Stok

  • Babagjyshi i Viti Te Ri i cili punon me bateri. Ai mund te levize, te kendoje dhe ka drita shumengjyreshe. Vjen ne 2 dizajne te ndryshme. Nje dhurate kaq e bukur per kedo per te zbukuruar dhe bere me argetuese festat e fundivitit. Madhesia: 90 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Babagjyshi i Viti Te Ri i cili punon me bateri. Ai mund te levize, te kendoje dhe ka drita shumengjyreshe. Vjen ne 2 dizajne te ndryshme. Nje dhurate kaq e bukur per kedo per te zbukuruar dhe bere me argetuese festat e fundivitit. Madhesia: 90 cm.

Great Season

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.