;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze me menge te gjata per femra. Dizajn kaq i bukur me detaje perlash ne pjesen e mengeve dhe jakes. Material i ngrohte qe rri i ngushte pas trupit. Gjendet ne ngjyre te zeze, roze pastel, nude dhe blu. Masa standarte e cila pershtatet per masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #77183

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze me menge te gjata per femra. Dizajn kaq i bukur me detaje perlash ne pjesen e mengeve dhe jakes. Material i ngrohte qe rri i ngushte pas trupit. Gjendet ne ngjyre te zeze, roze pastel, nude dhe blu. Masa standarte e cila pershtatet per masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.