;

Babagjysh Me Muzike Dhe Drita

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Babagjysh prej pelushi super e butë dhe e rehatshme me muzike dhe yje me shkëlqim qe do te pasqyrohen ne tavanine dhomes. Nje loder kaq e vecante qe fëmija juaj do dojë t'a përqafojë atë ditë e natë. Barku i lodrës prej pelushi është i butë dhe me shkëlqim, gjë që mund t'i sjellë fëmijës një dritë të rehatshme nate dhe muzike te kendshme, dhe ta lërë fëmijën të shijojë një natë të lumtur dhe te qete. Dhuratë e shkëlqyer për festen e Vitit të Ri dhe Krishtlindjet. Materiali: pelush + ABS. Punon me 3 bateria te tipit AAA. Dimensionet: 27 x 17 x 14cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Babagjysh prej pelushi super e butë dhe e rehatshme me muzike dhe yje me shkëlqim qe do te pasqyrohen ne tavanine dhomes. Nje loder kaq e vecante qe fëmija juaj do dojë t'a përqafojë atë ditë e natë. Barku i lodrës prej pelushi është i butë dhe me shkëlqim, gjë që mund t'i sjellë fëmijës një dritë të rehatshme nate dhe muzike te kendshme, dhe ta lërë fëmijën të shijojë një natë të lumtur dhe te qete. Dhuratë e shkëlqyer për festen e Vitit të Ri dhe Krishtlindjet. Materiali: pelush + ABS. Punon me 3 bateria te tipit AAA. Dimensionet: 27 x 17 x 14cm.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.