;

Ambazhur Me Drite Dhe Muzike

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja. Modeli: L740. Krijon efekte kaq te bukura ne erresire me ngjyra te ndryshme te cilat pasqyrohen ne mur. Gjithashtu edhe me boks muzike pasi suporton lidhje me bluetooth me paisje te ndryshme, USB dhe vend te posacem per karte memorie. Bateri me kapacitet: 600mAh. Mund te karikohet per 2 orë dhe te perdoret per gati 5-8 orë. Fuqia: 3W. Distanca e transmetimit: 10m. Këndi i dritës: 120 gradë. Dimensionet: 10 x 12cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje ambazhur kaq i bukur dhe i vecante per dekorin e ambienteve tuaja. Modeli: L740. Krijon efekte kaq te bukura ne erresire me ngjyra te ndryshme te cilat pasqyrohen ne mur. Gjithashtu edhe me boks muzike pasi suporton lidhje me bluetooth me paisje te ndryshme, USB dhe vend te posacem per karte memorie. Bateri me kapacitet: 600mAh. Mund te karikohet per 2 orë dhe te perdoret per gati 5-8 orë. Fuqia: 3W. Distanca e transmetimit: 10m. Këndi i dritës: 120 gradë. Dimensionet: 10 x 12cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.