;

Adapter Per Kufje

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter per kufje, Modeli: GL-060-1. Ky përshtatës do t'ju lejojë të lidhni fishen e kufjeve 3.5mm me smartphoni tuaj Lightning. Siguron cilesi te larte te audios. Dizanj ne ngjyre te zeze. Gjatesia e kabullit: 1M.
Sasia
Raporto

Kodi: #75916

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Adapter per kufje, Modeli: GL-060-1. Ky përshtatës do t'ju lejojë të lidhni fishen e kufjeve 3.5mm me smartphoni tuaj Lightning. Siguron cilesi te larte te audios. Dizanj ne ngjyre te zeze. Gjatesia e kabullit: 1M.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.