;

Adapter Per Telefon

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter per Audio, XO-NB178A. Dizajn i vecante i cili vjen me 2 koka DC3.5mm ne 1 USB te tipit "Lightning". E pajtueshme me: Telefon celular, audio për makinën, kufje, kompjuter. Me gjatesi kabulli 1 meter.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Adapter per Audio, XO-NB178A. Dizajn i vecante i cili vjen me 2 koka DC3.5mm ne 1 USB te tipit "Lightning". E pajtueshme me: Telefon celular, audio për makinën, kufje, kompjuter. Me gjatesi kabulli 1 meter.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.