;

Adapter Per Kufje

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter per kufje Samsung me usb te tipit C. Ky përshtatës do t'ju lejojë të lidhni kufjet me smartphoni tuaj. Siguron cilesi te larte te audios. Dizanj ne ngjyre te zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #75908

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Adapter per kufje Samsung me usb te tipit C. Ky përshtatës do t'ju lejojë të lidhni kufjet me smartphoni tuaj. Siguron cilesi te larte te audios. Dizanj ne ngjyre te zeze.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.