;

Adapter Per Telefon

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter per kufje XO, Modeli: NB-R160B. Tani mund te degjoni muzike me kufje gjate kohes qe telefoni juaj karikohet. Ky përshtatës do t'ju lejojë të lidhni kufjet dhe karikuesin me smartphonin tuaj. Siguron cilesi te larte te audios dhe karikim te shpejte. Dizanj ne ngjyre te zeze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Adapter per kufje XO, Modeli: NB-R160B. Tani mund te degjoni muzike me kufje gjate kohes qe telefoni juaj karikohet. Ky përshtatës do t'ju lejojë të lidhni kufjet dhe karikuesin me smartphonin tuaj. Siguron cilesi te larte te audios dhe karikim te shpejte. Dizanj ne ngjyre te zeze.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.