;

Adapter per Audio

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter per kufje XO, Modeli: NB181A. Ky përshtatës do t'ju lejojë të lidhni kufjet apo karikuesin me smartphoni tuaj. Siguron cilesi te larte te audios. Dizanj ne ngjyre te zeze.Gjatesia e kabullit: 110mm.
Sasia
Raporto

Kodi: #75902

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Adapter per kufje XO, Modeli: NB181A. Ky përshtatës do t'ju lejojë të lidhni kufjet apo karikuesin me smartphoni tuaj. Siguron cilesi te larte te audios. Dizanj ne ngjyre te zeze.Gjatesia e kabullit: 110mm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.