;

Blender DSP 2 ne 1

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender DSP 2 ne 1, modeli: KJ-2097. Perzjeni, miksoni dhe grini fruta, perime dhe produkte te tjere ushqimore duke perfituar lengje te shijshme, supa te shendetshme ose smoothie te mrekullueshme. Ka te integruar sistem sigurie qe ofron 100% mbrojtje ndaj tensionit te larte, mbixjehjes dhe qarkut te shkurter. Thika te fuqishme me material celik inoksi te cilesise se larte, jo toksik dhe jo te demshem per shendetin. Me 2 ene me kapacitete te ndryshme: ena e zakonshme e qelqit 1.5L dhe nje mini ene e cila sherben për bluarjen e kafesë, arrave apo ushqimeve te tjera te thata. Shume e lehte per t'u pastruar. Dizajn modern ne ngjyre te zeze. Fuqia: 300-350W.
Sasia
Raporto

Kodi: #75758

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender DSP 2 ne 1, modeli: KJ-2097. Perzjeni, miksoni dhe grini fruta, perime dhe produkte te tjere ushqimore duke perfituar lengje te shijshme, supa te shendetshme ose smoothie te mrekullueshme. Ka te integruar sistem sigurie qe ofron 100% mbrojtje ndaj tensionit te larte, mbixjehjes dhe qarkut te shkurter. Thika te fuqishme me material celik inoksi te cilesise se larte, jo toksik dhe jo te demshem per shendetin. Me 2 ene me kapacitete te ndryshme: ena e zakonshme e qelqit 1.5L dhe nje mini ene e cila sherben për bluarjen e kafesë, arrave apo ushqimeve te tjera te thata. Shume e lehte per t'u pastruar. Dizajn modern ne ngjyre te zeze. Fuqia: 300-350W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.