;

Beres Kafeje

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres kafeje portative Sonifer, modeli: SF-3549. Ka nje kapacitet 80 ml (4 filxhan). Bateri e fuqishme litiumi: 2000mah. Mund te karikohet per rreth 2.5 orë. E disponueshme pas karikimit të plotë: 40-50 herë. I përshtatshëm për t'u marre me vete kudo: ne udhëtime, punë, piknik etj. Nuk ka funksion ngrohjeje, pijet e nxehta duhet të mbushen me ujë të nxehtë. Mund te vendosni kapsula të pajtueshme me Nestle ose pluhur kafeje. Shume rezistene dhe cilesore. Dimensionet: 9 x 9 x 28cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #75753

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

Kontakt

Shperndaje

Beres kafeje portative Sonifer, modeli: SF-3549. Ka nje kapacitet 80 ml (4 filxhan). Bateri e fuqishme litiumi: 2000mah. Mund te karikohet per rreth 2.5 orë. E disponueshme pas karikimit të plotë: 40-50 herë. I përshtatshëm për t'u marre me vete kudo: ne udhëtime, punë, piknik etj. Nuk ka funksion ngrohjeje, pijet e nxehta duhet të mbushen me ujë të nxehtë. Mund te vendosni kapsula të pajtueshme me Nestle ose pluhur kafeje. Shume rezistene dhe cilesore. Dimensionet: 9 x 9 x 28cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.