;

Aparat Gatimi Multifunksional

(0 Vleresime)

4,990 Lekë 5,990 Lekë (-17%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Aparat gatimi DSP, modeli: KB1050. Një pajisje shumëfunksionale me të cilën mund të gatuani shumë pjata sipas recetave të ndryshme. Duke përdorur skarë elektrike, ju mund të skuqni produkte të ndryshme ushqimore. Dy pjese te pllakes: pllaka per pjekje dhe toster grill. Baze dhe doreze te ftohta ne prekje. Dy celsa dhe tregues kontrollojne funksionimin e pllakes djathtas dhe majtas. Pllaka me veshje jo-ngjitese per gatim dhe pastrim te lehte. E pajisur dhe me tabaka per per mbledhjen e vajit te mbetur qe pikon nga ushqimi. Përmasat: 38 x 19cm. Fuqia: 1600W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat gatimi DSP, modeli: KB1050. Një pajisje shumëfunksionale me të cilën mund të gatuani shumë pjata sipas recetave të ndryshme. Duke përdorur skarë elektrike, ju mund të skuqni produkte të ndryshme ushqimore. Dy pjese te pllakes: pllaka per pjekje dhe toster grill. Baze dhe doreze te ftohta ne prekje. Dy celsa dhe tregues kontrollojne funksionimin e pllakes djathtas dhe majtas. Pllaka me veshje jo-ngjitese per gatim dhe pastrim te lehte. E pajisur dhe me tabaka per per mbledhjen e vajit te mbetur qe pikon nga ushqimi. Përmasat: 38 x 19cm. Fuqia: 1600W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.