;

Blender Dore Sokany

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Sokany, Modeli: SM-5021S. Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme si dhe ushqimeve te femijeve. Siguron perzirjen dhe coptimin perfekt te ushqimeve, me 2 tehe prerese prej çeliku inox. Me 2 nivele shpejtesise qe mund t'i zgjidhni sipas deshires. Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem. Fuqia: 1100 W. Pastrohet mjaft thjeshte.
Sasia
Raporto

Kodi: #75749

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Sokany, Modeli: SM-5021S. Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme si dhe ushqimeve te femijeve. Siguron perzirjen dhe coptimin perfekt te ushqimeve, me 2 tehe prerese prej çeliku inox. Me 2 nivele shpejtesise qe mund t'i zgjidhni sipas deshires. Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem. Fuqia: 1100 W. Pastrohet mjaft thjeshte.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.