;

Blender Dore Sonifer

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Sonifer, Modeli: SF-8073. Ideal per te pergatitur Frape, Cappuchino apo t'a perdorni edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve apo lengjeve te frutave. Merrni kafen tuaj të përsosur me shkumë në komoditetin e kuzhinës tuaj. Krijon masë të njëtrajtshme edhe të plotë. Ideal për t’u përdorur në shtëpi apo bare. Pastrohet shumë lehtë. Fuqia: 15 W. Dimensionet: 8 x 5 x 30.7 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #75747

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Sonifer, Modeli: SF-8073. Ideal per te pergatitur Frape, Cappuchino apo t'a perdorni edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve apo lengjeve te frutave. Merrni kafen tuaj të përsosur me shkumë në komoditetin e kuzhinës tuaj. Krijon masë të njëtrajtshme edhe të plotë. Ideal për t’u përdorur në shtëpi apo bare. Pastrohet shumë lehtë. Fuqia: 15 W. Dimensionet: 8 x 5 x 30.7 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.