;

Blender Dore Sokany

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Sokany, Modeli: HB-202A. Ideal per te pergatitur Frape, Cappuchino apo t'a perdorni edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve apo lengjeve te frutave. Motor me 1 nivel shpejtesi te larte, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim. Fuqia: 25 W. Dimensionet: 5 x 5 x 29 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Sokany, Modeli: HB-202A. Ideal per te pergatitur Frape, Cappuchino apo t'a perdorni edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve apo lengjeve te frutave. Motor me 1 nivel shpejtesi te larte, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim. Fuqia: 25 W. Dimensionet: 5 x 5 x 29 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.