;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra me menge te gjata dhe stil crop-top. Dizajn kaq i bukur me dekolte te hapur. Material cilesor kremi qe i jep veshjes suaj nje pamje akoma me terheqese dhe elegante. Ne ngjyren: e bardhe, e zeze dhe mustard. Mund t'a kombinoni me pantallona ose fund me bel te larte. Masa: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #74638

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra me menge te gjata dhe stil crop-top. Dizajn kaq i bukur me dekolte te hapur. Material cilesor kremi qe i jep veshjes suaj nje pamje akoma me terheqese dhe elegante. Ne ngjyren: e bardhe, e zeze dhe mustard. Mund t'a kombinoni me pantallona ose fund me bel te larte. Masa: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.