;

Beres Krepash

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Krepash "Helmut", modeli: HM-517. Pajisje e shkelqyer kuzhine me te cilen mund te gatuani krepa apo ushqime te tjera pa i ngjitur aspak. Pergatisni pancakes dhe pite me nje diameter 30 centimetra. Fale veshjes jo ngjitese, krepat nuk digjen dhe pjekja realizohet ne menyre te barabarte. Perbehet me 2 indikatore me drita LED te cilat ju ndihmojne te gatuani ne temperaturen e duhur. Pllaka me nxehje uniforme nuk lejon ngjitjen apo djegien e brumit qe keni hedhur ose te cdo ushqimi tjeter qe po gatuani. Ne madhesi kompakte, i pershtatshem per t'a marre me vete ne nje udhetim. Bashke me paisjen vijne dhe 2 aksesore qe ju ndihmojne te perhapni brumin e krepit apo t'a ktheni ate. Pastrohet shume thjeshte. Fuqia: 1000W. Dimensionet: 31 x 32 x 7.5cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Krepash "Helmut", modeli: HM-517. Pajisje e shkelqyer kuzhine me te cilen mund te gatuani krepa apo ushqime te tjera pa i ngjitur aspak. Pergatisni pancakes dhe pite me nje diameter 30 centimetra. Fale veshjes jo ngjitese, krepat nuk digjen dhe pjekja realizohet ne menyre te barabarte. Perbehet me 2 indikatore me drita LED te cilat ju ndihmojne te gatuani ne temperaturen e duhur. Pllaka me nxehje uniforme nuk lejon ngjitjen apo djegien e brumit qe keni hedhur ose te cdo ushqimi tjeter qe po gatuani. Ne madhesi kompakte, i pershtatshem per t'a marre me vete ne nje udhetim. Bashke me paisjen vijne dhe 2 aksesore qe ju ndihmojne te perhapni brumin e krepit apo t'a ktheni ate. Pastrohet shume thjeshte. Fuqia: 1000W. Dimensionet: 31 x 32 x 7.5cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.