;

Beres Waffles DSP

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffles Sokany, Modeli: KC1161. Ideale per te pergatitur waffles me forme te vecante dhe te shijshme ne komoditetin e shtepise suaj ne cdo kohe. Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik. Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme. Me indikator drite qe tregon per gatimin. Kontroll temperature. Lehte per tu perdorur dhe per t'u pastruar. Fuqia: 1200 W. Permasa: 31 x 15.8 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffles Sokany, Modeli: KC1161. Ideale per te pergatitur waffles me forme te vecante dhe te shijshme ne komoditetin e shtepise suaj ne cdo kohe. Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik. Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme. Me indikator drite qe tregon per gatimin. Kontroll temperature. Lehte per tu perdorur dhe per t'u pastruar. Fuqia: 1200 W. Permasa: 31 x 15.8 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.