;

Avion Loder

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Avion fluturues loder per femije. Nje dizajn kaq i vecante qe montohet vetem me 4 hapa te thjeshte. Femijet mund t'a hedhin avionin dhe ai te fluturoje ne menyre paralele ose rrotulluese ne varesi se si ju e vendosni bishtin e avionit. e perkryer qe femijet tuaj te luajne ne natyre. Material shume i lehte qe qendron gjate ne ajer,rezistente ndaj goditjeve dhe totalisht i pademshem ne rast perplasje. Dizajn shume i bukur dhe vjen ne ngjyren blu, portokalli, te kuqe dhe jeshile. Permasat: 37 x 17.5 x 39cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #74214

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Avion fluturues loder per femije. Nje dizajn kaq i vecante qe montohet vetem me 4 hapa te thjeshte. Femijet mund t'a hedhin avionin dhe ai te fluturoje ne menyre paralele ose rrotulluese ne varesi se si ju e vendosni bishtin e avionit. e perkryer qe femijet tuaj te luajne ne natyre. Material shume i lehte qe qendron gjate ne ajer,rezistente ndaj goditjeve dhe totalisht i pademshem ne rast perplasje. Dizajn shume i bukur dhe vjen ne ngjyren blu, portokalli, te kuqe dhe jeshile. Permasat: 37 x 17.5 x 39cm.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.