;

Adapter Per Telefon

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter per telefon Moxom MX - HC46. Moxom do të sigurojë ngarkesë maksimale në kohën më të shkurtër të mundshme. Modeli është i pajisur me funksionin Auto ID, falë të cilit përcakton automatikisht fuqinë e kërkuar të hyrjes. Pajisja siguron një sistem mbrojtjeje me shumë nivele kundër mbinxehjes, mbingarkesës dhe qarkut të shkurtër. Aksesori mbështet teknologjinë Quick Charge 5.0, duke siguruar kështu një shpejtësi të lartë të karikimit. I bërë prej plastike të qëndrueshme, ka një dizajn elegant me ekran LCD. Është e pajisur me 2 porta USB. Kur të gjitha daljet përdoren njëkohësisht, fuqia totale është 2.4 A. Kjo e bën procesin e karikimit tepër të shpejtë. Furnizuar me kabllo Type C, karakteristikat e të cilave nuk lejojnë një rënie të rrymës dhe tensionit të daljes. Fuqia: 12W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Adapter per telefon Moxom MX - HC46. Moxom do të sigurojë ngarkesë maksimale në kohën më të shkurtër të mundshme. Modeli është i pajisur me funksionin Auto ID, falë të cilit përcakton automatikisht fuqinë e kërkuar të hyrjes. Pajisja siguron një sistem mbrojtjeje me shumë nivele kundër mbinxehjes, mbingarkesës dhe qarkut të shkurtër. Aksesori mbështet teknologjinë Quick Charge 5.0, duke siguruar kështu një shpejtësi të lartë të karikimit. I bërë prej plastike të qëndrueshme, ka një dizajn elegant me ekran LCD. Është e pajisur me 2 porta USB. Kur të gjitha daljet përdoren njëkohësisht, fuqia totale është 2.4 A. Kjo e bën procesin e karikimit tepër të shpejtë. Furnizuar me kabllo Type C, karakteristikat e të cilave nuk lejojnë një rënie të rrymës dhe tensionit të daljes. Fuqia: 12W.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.