;

Aparat Kunder Mushkonjave

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Aparat kunder mushkonjave per eleminimin e menjehershem te mushkonjave teper bezdisese,.Pajisur me drite ultravjollce UV me fuqi 5W qe i ben insektet te terhiqen dhe te shkojne vete drejt saj. E përkryer për të mbrojtur familjen tuaj nga insektet dhe kafshimet e bezdisshme. I pajisur me fishe USB te perfshire ne paketim. Me nje bateri 2000 mAh. Aspak e demshme per shendetin. E përshtatshme për përdorim komercial, shtëpiak dhe zyre. Punon me ne zhurme teper te ulet. Mund ta perdorni edhe si ambazhur sepse ka opsion ndricimi te bardhe te ngrohte.
Sasia
Raporto

Kodi: #71799

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Aparat kunder mushkonjave per eleminimin e menjehershem te mushkonjave teper bezdisese,.Pajisur me drite ultravjollce UV me fuqi 5W qe i ben insektet te terhiqen dhe te shkojne vete drejt saj. E përkryer për të mbrojtur familjen tuaj nga insektet dhe kafshimet e bezdisshme. I pajisur me fishe USB te perfshire ne paketim. Me nje bateri 2000 mAh. Aspak e demshme per shendetin. E përshtatshme për përdorim komercial, shtëpiak dhe zyre. Punon me ne zhurme teper te ulet. Mund ta perdorni edhe si ambazhur sepse ka opsion ndricimi te bardhe te ngrohte.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.