;

Adapter Per Telefon

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter per telefon Moxom MX -HC09 Micro QC 3.0. Moxom do të sigurojë ngarkesë maksimale në kohën më të shkurtër të mundshme. Modeli është i pajisur me funksionin Auto ID, falë të cilit përcakton automatikisht fuqinë e kërkuar të hyrjes. Pajisja siguron një sistem mbrojtjeje me shumë nivele kundër mbinxehjes, mbingarkesës dhe qarkut të shkurtër. Aksesori mbështet teknologjinë Quick Charge 3.0, duke siguruar kështu një shpejtësi të lartë të karikimit. I bërë prej plastike të qëndrueshme, ka një dizajn elegant dhe origjinal. Është e pajisur me katër porte USB. Kur të gjitha daljet përdoren njëkohësisht, fuqia totale është 5.5 A. Kjo e bën procesin e karikimit tepër të shpejtë. Furnizuar me kabllo mikro-usb, karakteristikat e të cilave nuk lejojnë një rënie të rrymës dhe tensionit të daljes. Me ngarkuesin Moxom, ju zgjidhni një produkt cilësor dhe praktik për përdorimin tuaj të përditshëm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Adapter per telefon Moxom MX -HC09 Micro QC 3.0. Moxom do të sigurojë ngarkesë maksimale në kohën më të shkurtër të mundshme. Modeli është i pajisur me funksionin Auto ID, falë të cilit përcakton automatikisht fuqinë e kërkuar të hyrjes. Pajisja siguron një sistem mbrojtjeje me shumë nivele kundër mbinxehjes, mbingarkesës dhe qarkut të shkurtër. Aksesori mbështet teknologjinë Quick Charge 3.0, duke siguruar kështu një shpejtësi të lartë të karikimit. I bërë prej plastike të qëndrueshme, ka një dizajn elegant dhe origjinal. Është e pajisur me katër porte USB. Kur të gjitha daljet përdoren njëkohësisht, fuqia totale është 5.5 A. Kjo e bën procesin e karikimit tepër të shpejtë. Furnizuar me kabllo mikro-usb, karakteristikat e të cilave nuk lejojnë një rënie të rrymës dhe tensionit të daljes. Me ngarkuesin Moxom, ju zgjidhni një produkt cilësor dhe praktik për përdorimin tuaj të përditshëm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.