;

Adapter per Audio

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adapter per Audio, XO-NB178C. Dizajn i vecante i cili vjen me 3 koka te ndryshme: Lightning + 3.5mm + Type-C, pra mund te perdoret per cdo smartphone qe ju deshironi. Me gjatesi kabulli 1 meter. E pajtueshme me: Telefon celular, audio për makinën, kufje, kompjuter.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Adapter per Audio, XO-NB178C. Dizajn i vecante i cili vjen me 3 koka te ndryshme: Lightning + 3.5mm + Type-C, pra mund te perdoret per cdo smartphone qe ju deshironi. Me gjatesi kabulli 1 meter. E pajtueshme me: Telefon celular, audio për makinën, kufje, kompjuter.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.