;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,390 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra crop top, me nje dizanj kaq te bukur i cili vjen me lidhese ne pjesen e dekoltes, si dhe gjithashtu me jake. Ne ngjyrat: jeshile, te kuqe, te zeze dhe roze. Masa: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #69741

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra crop top, me nje dizanj kaq te bukur i cili vjen me lidhese ne pjesen e dekoltes, si dhe gjithashtu me jake. Ne ngjyrat: jeshile, te kuqe, te zeze dhe roze. Masa: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.