;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra kaq e bukur. Material cilesor, me menge te cilat ju lejojne qe te zbuloni supet. Ky model vjen ne disa ngjyra te ndryshme, te gjitha shume te kombinueshme. Masa: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #69739

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra kaq e bukur. Material cilesor, me menge te cilat ju lejojne qe te zbuloni supet. Ky model vjen ne disa ngjyra te ndryshme, te gjitha shume te kombinueshme. Masa: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.